ثبت شرکت در امارات - موسسه حقوقی اندیشه قرن کیش

بیمه درمانی امارات متحده عربی | لیست بهترین بیمه های دبی

راهنمای کامل و جامع بیمه های درمانی دبی

فهرست مطالب

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) دارای یک سیستم مراقبت بهداشتی توسعه یافته است که برای همه ساکنان از جمله ایرانیان مقیم این کشور قابل دسترسی است.

آشنایی با بیمه درمانی امارات

امارات دارای ترکیبی از امکانات بهداشتی عمومی و خصوصی است. سیستم مراقبت های بهداشتی عمومی توسط وزارت بهداشت و پیشگیری (MOHAP) مدیریت می شود، در حالی که بخش مراقبت های بهداشتی خصوصی توسط سازمان بهداشت دبی (DHA) و سازمان بهداشت ابوظبی (HAAD) تنظیم می شود.

بیمه دبی - بیمه درمانی - بیمه امارات - بیمه درمانی دبی - بیمه درمانی - امارات - بهترین بیمه دبی

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد نمایید.

دستاوردهای نظام سلامت امارات

دولت امارات در 10 سال گذشته اصلاحات گسترده ای در سیستم بهداشتی به منظور ایجاد یک سیستم بهداشتی در سطح جهانی برای بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی و نتایج بهداشتی برای جمعیت خود انجام داده است. این کشور دارای سیستم مراقبت های بهداشتی درجه یک است که مرتباً در رتبه 20 برتر جهان قرار می گیرد. این کشور بیش از مراقبت های درجه یک را ارائه می دهد – این کشور همچنین دارای برخی از بهترین امکانات بیمارستانی در جهان است.

بیمه دبی - بیمه درمانی - بیمه امارات - بیمه درمانی دبی - بیمه درمانی - امارات - بهترین بیمه دبی

لیست بهترین بیمه های درمانی امارات (بیمه دبی)

نام بیمهشماره تماس بیمه
AL BUHAIRA800-22642
METLIFE ALICO800-62062
NAS02-694-0700
NEURON CIGNA04-401-3800
ORIENT ALLIANZ800-6334
AAFIYA04-600-546-669
ADNIC800-8040
ALMADALLAH04-307-4222
AXA04-729-4050
DUBAI INSURANCE04-269-3030
E CARE600-532273
INAYAH800-462-924

تامین مالی و بیمه مراقبت های بهداشتی

اتباع امارات متحده عربی می توانند از مراقبت های بهداشتی همگانی رایگان در ابوظبی و دبی برخوردار شوند، در حالی که مهاجران خارجی باید برای پوشش هزینه های پزشکی خود از بیمه خصوصی استفاده کنند. معرفی بیمه درمانی خصوصی اجباری، همراه با توسعه بخش خصوصی و تفکیک مسئولیت های برنامه ریزی و نظارتی از وظایف ارائه دهنده، بخش مرکزی اصلاحات بوده است.

امارات دارای جمعیت به سرعت در حال رشد با توزیع سن و جنس منحصر به فرد است. موفقیت های قابل توجهی در بهبود مرگ و میر کودکان و مادران و افزایش امید به زندگی وجود داشته است، اما سطح بالایی از بیماری های مزمن وجود دارد.

خدمات ارتقاء سلامت و پیشگیری

سیستم مراقبت های بهداشتی امارات همچنین طیف وسیعی از خدمات و برنامه ها را برای ارتقای سلامت و پیشگیری از بیماری ها در میان جمعیت خود ارائه می دهد. اینها شامل کمپین های ایمن سازی، برنامه های غربالگری، ابتکارات آموزش بهداشت و برنامه های مدیریت بیماری های مزمن است. امارات متحده عربی همچنین در فناوری‌های سلامت دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده است تا کیفیت و کارایی ارائه مراقبت‌های بهداشتی را افزایش دهد، مانند پرونده الکترونیک سلامت، پزشکی از راه دور و برنامه‌های کاربردی سلامت تلفن همراه.

نیاز به مشاوره دارید؟

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای