بازدید بیش از 2 میلیون نفر از ایستگاه های هوشمند پلیس دبی

ایستگاه های هوشمند پلیس دبی

این نوشته را به اشتراک بگذارید!

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در email
 • ایستگاه پلیس هوشمند دبی (SPS) اولین ایستگاه پلیس هوشمند بدون سرنشین در جهان است که در سال 2017 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون بیش از 2 میلیون بازدید کننده را جذب کرده و 363189 تراکنش را طی دوره 5 ساله پردازش کرده است.

   

  در پنجمین سالگرد افتتاح اولین ایستگاه هوشمند (SPS)، ما مفتخریم که پیشگام تحول دیجیتال و استفاده از خدمات هوشمند برای ارائه خدمات هوشمند 24 ساعته و بدون دخالت انسانی به مشتریان هستیم. به گزارش WAM، سرلشکر علی احمد غنی، رئیس اداره کل پشتیبانی لجستیک و رئیس تیم دولتی و سکتور خصوصی برای پاسگاه های هوشمند.

   

  وی افزود: ساکنان دبی، بازدیدکنندگان و گردشگران می توانند به راحتی از خدمات پلیس هوشمند در شبانه روز و بدون دخالت انسان از طریق این ایستگاه های پلیس هوشمند استفاده کنند که خدمات درجه یک را با سهولت و با بالاترین استانداردها ارائه می دهند.

   

  ایستگاه‌های هوشمند (SPS) در بیش از 20 نقطه در دبی واقع شده‌اند و خدماتی از جمله گزارش‌های جرم، حوادث ترافیکی و سایر خدمات اجتماعی ارائه می‌دهند. خدمات SPS به هفت زبان برای پاسخگویی به گروه وسیع تری ارائه می شود. عربی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی برخی از زبان‌های موجود هستند.

   

  در طول نمایشگاه 2020، ایستگاه‌های هوشمند (SPS) پذیرای بازدیدکنندگان، ساکنان و هیئت‌های نخست‌وزیر، حق‌الزحمه، روسای جمهور و افراد برجسته در سراسر جهان بود. ایستگاه های پلیس هوشمند در سایت اکسپو 2020 به صورت شبانه روزی فعال بود و به صورت 24×7 به بازدیدکنندگان خدمات رسانی می کرد.

  منبع: www.arabianbusiness.com

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  جهت مشاوره رایگان در واتساپ، اینجا کلیک کنید.

  جهت مشاوره رایگان به صورت تلفنی، اینجا کلیک کنید.

   

  دیگر مقالات